PORADY

STRONA GŁÓWNA > PORADY

PORADY

Wybór materiałów.  

Wykonanie projektu.  

Wybór firmy.  

Konsultacja przed wykonawcza.  

Przystąpienie do prac.  

Gwarancja . 

 

GALERIA

 

KONTAKT

  Kozex-Bruk

  Wielicka 8

  32-005 Niepołomice

  602556109

  kozexbruk@gmail.com

  kozexbruk@kozexbruk.pl

Porady

1.Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac (np. nawierzchni bruku,ogrodzenia) warto pojechać do punktu sprzedaży materiałów potrzebnych do późniejszej realizacji zaplanowanych inwestycji.Dobry punkt sprzedaży dysponuje ekspozycjami na których klient może zobaczyć autentyczny kolor i kształt elementów ,które bendą w późniejszym etapie użyte do realizacji projektu inwestycji.
Pamiętaj! Biorąc i przeglądając katalog nie masz pewności co do koloru elementów, ponieważ kolory druku mogą się różnić od kolorystyki na wyprodukowanych elementach.

2.Warto skorzystać z usług biura projektów,ponieważ projekt ułatwi klientowi podjęcie decyzji o realizacji inwestycji ,a wykonawcy łatwiej będzie wycenić i zrealizować daną inwestycję bez jakichkolwiek nieporozumień z klientem.
Projekt bruku można zamówić w punkcie sprzedaży .Klient po wcześniejszym wypełnieniu wniosku wpłaca kaucję w kwocie 600 zł.Kwota ta może być anulowana (projekt gratis).Warunkiem jest zakup bruku co najmniej 150 m2.

3.Na rynku istnieje wiele firm, które kuszą coraz to lepszą ofertą.Jednak warto zastanowić się przed podjęciem decyzji wyboru wykonawcy .Cena usług uzależniona jest głównie od rodzaju i ilości użytych materiałów, a także czasu wykonania usług(robocizny).Firma która wykonuje swoje prace starannie i estetycznie musi poświęcić więcej czasu na realizację inwestycji dlatego cena robocizny jest wyższa.
Aby uniknąć niezadowolenia i niepotrzebnych późniejszych kosztów związanych z poprawkami wykonanych prac warto skorzystać z usług sprawdzonych firm(z polecenia) lub oglądnąć kilka wykonanych prac przez daną firmę.

4.Mając gotowy projekt warto go przeanalizować z wykonawcą usługi,ponieważ zdaża się, że poziom gruntu wymusi drobne zmiany projektowe (np.:dodanie lub odjęcie stopni schodowych).

5.Prace powinny być prowadzone tak aby nie uszkodzić istniejących elementów danej posesji np.:
- nie pylenie na elewację (zastosowanie piły wodnej),
-dbanie o porządek na miejscu wykonywanych prac,

6.Inwestycja wykonana z użyciem dobrej jakości i ilości materiałów ,a także dokładne i estetyczne wykonawstwo gwarantuje wieloletnią bezawaryjną eksploatację (np.:bruku) bez jakichkolwiek przeróbek,poprawek , a także nieplanowanych kosztów.

ZADBAJ O WYGLĄD

TWOJEJ POSESJI

OFERTA OGRODÓW

Opinie

Partnerzy